Kose valla infoportaal

Tänapäeva suurim rikkus on omada infot - Anne Kruuse

TEADETETAHVEL

Sul on midagi olulist teatada? Kirjuta koseinfo(ät)noh.ee

Firma nimi/ühenduse nimi/märksõna...

Tere tulemast!

 

 

Tere tulemast Kose valla infolehele! See lehekülg on valminud Kose kogukonna ühtekuuluvustunde tõstmise projekti "Kasvame kokku!" raames ja on saanud toetuse Kodanikuühiskonna Sihtkapitalist.

Mida siin teha saab? Siin saad näha kõikide Kose valla ettevõtete ja ühingute kontaktandmeid ning tegevusalasid, lugeda vallast toimuvast ja võtta osa foorumi aruteludest.

Kui Sul on kodanikuühendus või ettevõte, siis on Sul võimalus ise panna kalendrisse ülesse oma sündmusi ning hoida teisi oma ettevõtte või ühenduse uudistega kursis. Lehekülge võib kasutada ka oma kodulehe asemel, kui oma organisatsioonil veel kodulehte pole.

Kõrvalolevast menüüst loodame, et leiad kõik vajaliku informatsiooni, mis lehe kasutamisega seotud. Pretensioonid, ettepanekud ja lisaküsimused palun pane e-posti aadressile kadi(at)noh.ee või postita foorumisse.


Meeldivat kasutamist!

 

 

Oma ettevõtte või ühenduse andmeid ja logo saab tasuta muuta või lisada kirjutades aadressil koseinfo(at)noh.ee

Selle lehe haldajateks on vabatahtlikud MTÜ-st Noor Ise-Loom. Lehe toetuseks on võimalik annetada MTÜ Noor Ise-Loom a/a EE122200221040276466, Swedbank või osta bannerreklaami.

Teadetahvel on heategevuslikele sündmustele tasuta.

Lehekülge viimati muudetud märts 2014.

Küsitlused

Mida arvad Kose infoportaalist?
 
Kas lõõgastumine on
 

Lehekülje valmimist toetas

Bänner